Leksaker 1930/40-tal
Klubbat för:
2 000 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
LEKSAKSFIGURER, ca 35 st, i huvudsak Elastolin och Lineol, 1930/40-tal, soldater och indianer, bestående bl a av: motorcyklist, soldat med kikare, kartläsare, fanbärare, soldat i vinteruniform på skidor mm samt 2 skottar
Kuntoraportti
Diverse skador
288119
Päivämäärä:
2015-01-21