Einar Forseth
Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 200 SEK
FORSETH, Einar (1892-1982): (12 skisser) Motiv från Assisi, signerade och delvis daterade, tusch, akvarell, krita, varierande mått , oramade, i mapp, Säljes till förmån för "Irma och Einar Forseths Kulturfond 1972"
Hanteringsveck
288139
2015-01-21