Simon Gate Emil Weidlich

Simon Gate Emil Weidlich
Simon Gate Emil Weidlich
Simon Gate Emil Weidlich
Simon Gate Emil Weidlich
Simon Gate Emil Weidlich
Simon Gate Emil Weidlich

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

VAS, glas, Simon Gate, Orrefors 1924, rökfärgad, graverad dekor, signerad Orrefors
Gate 308.24 EW (gravör Emil Weidlich) höjd 18 cm

botten med två nagg

288146

2015-01-30