Cliff Holden oljemålning

Cliff Holden oljemålning
Cliff Holden oljemålning
Cliff Holden oljemålning
Cliff Holden oljemålning
Cliff Holden oljemålning
Cliff Holden oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HOLDEN, Cliff (född 1919): Dancer, olja på pannå, signerad och daterad Cliff Holden 48, 79x63 cm

Färgbortfall, skrapmärke i målningens nedre del

288157

2015-01-21