Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HOLDEN, Cliff (född 1919): Dancer, olja på pannå, signerad och daterad Cliff Holden 48, 79x63 cm
Färgbortfall, skrapmärke i målningens nedre del
288157
2015-01-21
Gör en kostnadsfri värdering här