Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 000 SEK
BORGLIND, Stig (1892-1965): "Sommarnatt", 1940, signerad Stig Borglind, kopparstick, etsning och torrnål, 18,5x19,5 cm
Veck
288161
2015-02-15
Gör en kostnadsfri värdering här