Torsten Renqvist etsning

Torsten Renqvist  etsning
Torsten Renqvist  etsning

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

RENQVIST, Torsten (1924-2007): "Tvätterskor vid en spansk flod", etsning,
signerad och daterad Torsten Renqvist -55, 32x25 cm

288162

2015-02-15