Torsten Renqvist oljemålning
Vollendet
2015-02-15
288166
| Höchstes Gebot | 4 000 SEK |
| Schätzwert | 5 000 SEK |
RENQVIST, Torsten (1924-2007): Symaskin, signerad och daterad T.R -48, 58x63 cm