Ljusstakar i marmor och brännförgylld brons

Klubbat för:

10 000 SEK

15 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, snarlika, omkring 1800, brännförgylld brons och marmor, lösa ljusmanschetter, höjd 29,5 cm

En marmorfot med lagning, en med fläckar

288171

2015-01-21