Klubbat för:
10 000 SEK
15 000 SEK
LJUSSTAKAR, 1 par, snarlika, omkring 1800, brännförgylld brons och marmor, lösa ljusmanschetter, höjd 29,5 cm
En marmorfot med lagning, en med fläckar
288171
2015-01-21