Tågdelar Märklin spår 0
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TÅGDELAR MÄRKLIN, spår 0. 1900-talets första hälft, bestående av bagagevagn 18890, personvagn 17250, öppen fraktvagn 18480 samt omärkt tippvagn, urverksdrivet ånglok med tender R880, samt urverksdrivet ellok RS 990
Ej funktionstestade, smärre skador
288182
2015-02-28