Dekorelement

Dekorelement
Dekorelement
Dekorelement
Dekorelement
Dekorelement
Dekorelement
Dekorelement
Dekorelement

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DEKORELEMTENT, 1 par, förgyllda, träskuren dekor, i form av keruber, höjd 29-31 cm

Slitage

288194

2015-01-21