Joustra autorail spår 0

Joustra autorail spår 0
Joustra autorail spår 0
Joustra autorail spår 0
Joustra autorail spår 0
Joustra autorail spår 0
Joustra autorail spår 0
Joustra autorail spår 0
Joustra autorail spår 0

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JOUSTRA AUTORAIL 800, spår 0, 1950-tal, 2 st fabriksförpackningar inehållande urverksdrivet lok samt diverse räls, längd ca 36 cm

Ej funktionstestad, förpackningarna med skador

288198

2015-02-28