Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
WALLENTIN, Gunnar (1905-1997): Flicka med stockrosor, signerad Gunnar Wallentin -38, olja på duk, 79x71 cm
Duken något vågig
288208
2015-01-21
Gör en kostnadsfri värdering här