Gunnar Wallentin oljemålning

Gunnar Wallentin oljemålning
Gunnar Wallentin oljemålning
Gunnar Wallentin oljemålning
Gunnar Wallentin oljemålning
Gunnar Wallentin oljemålning
Gunnar Wallentin oljemålning

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

WALLENTIN, Gunnar (1905-1997): Flicka med stockrosor, signerad Gunnar Wallentin -38, olja på duk, 79x71 cm

Duken något vågig

288208

2015-01-21