Bing ånglok spår 1
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
GEBRÜDER BING ÅNGLOK, spår 1, 1900-talets början, urverksdrivet ånglok med tender, märkt "King Edward VII", "1942", tendern märkt "L.N.W.R", svartlackerat med detaler i rött och guld, längd ca 34 cm
Ej funktionstestad, delar saknas, smärre lackskador
288212
2015-02-28