Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 200 SEK
FORSETH, Einar (1892-1982): (8 st), Kvinnor/modeller, signerade, 1910-40-tal, oramade skisser, i mapp,
Säljes till förmån för "Irma och Einar Forseths Kulturfond 1972"
Hanteringsveck
288219
2015-01-21
Gör en kostnadsfri värdering här