Einar Forseth

Einar Forseth
Einar Forseth
Einar Forseth
Einar Forseth
Einar Forseth
Einar Forseth
Einar Forseth
Einar Forseth

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 200 SEK

FORSETH, Einar (1892-1982): (8 st), Kvinnor/modeller, signerade, 1910-40-tal, oramade skisser, i mapp,
Säljes till förmån för "Irma och Einar Forseths Kulturfond 1972"

Hanteringsveck

288219

2015-01-21