Einar Forseth
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FORSETH, Einar (1892-1982): (5), Porträtt (1 självporträtt), Motiv från Råsunda, 3 signerade, blyerts, etsningvarierande mått,
Säljes till förmån för "Irma och Einar Forseths Kulturfond 1972"
288226
2015-01-21