Roland Svensson färglitografi
2015-01-21
288237
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SVENSSON, Roland (1910-2003): Skärgårdsvy i sommarnatt, signerad Roland S, färglitografi, 29/150, ca 23x42 cm, ramad