James Coignard
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
COIGNARD, James (Frankrike, 1925-2008): Bemålat första blad till "Coignard, Oevres récentes" Introduction de Michel Bohbot, signerad och daterad J Coignard, 18/2/78, teckning, 25x22 cm, med dedikation
288251
2015-01-22