Fem svenska grafiker färglitografier
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PORTFÖLJ, Fem svenska grafiker, komplett portfölj med fem färglitografier, signerade och numrerade 358/360, bladstorlek 45x55 cm
Omfattar: Reinhold Ljunggren Tidig marsmorgon, Lennart Gram Vinterfågel, K. A. Pehrson Ballad i G-Moll, Roland Svensson Vinterskymning i Sandhamn, Nisse Zetterberg Medan det ännu är vinter.
288257
2015-01-22