Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
STABELL, Allan (född 1943): Figurer i rörelse, tuschteckning, signerad och daterad L. Stabell 93, 33x36,5 cm
288258
2015-01-22
Gör en kostnadsfri värdering här