Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GAUGIN, Paul René (1911-76): Lanskapsmotiv med kvinnofigur, signerad och daterad Paul René Gaugin 1956, färglitografi, ca 61x47 cm
288269
2015-01-22
Gör en kostnadsfri värdering här