Paul René Gaugin färglitografi

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GAUGIN, Paul René (1911-76): Lanskapsmotiv med kvinnofigur, signerad och daterad Paul René Gaugin 1956, färglitografi, ca 61x47 cm

288269

2015-01-22