Klubbat för:
24 000 SEK
7 000 SEK
CHAGALL, Marc (Frankrike 1887-1985): "Nice Soleil Fleurs"- "Baie des Anges", färglitografisk affisch, signerad Marc Chagall 1962, ED 61.24 Mourlot imp Paris, 99x60,5 cm
Färgerna blekta
288289
2015-01-22