Marc Chagall Nice Soleil Fleurs

Klubbat för:

24 000 SEK

7 000 SEK

CHAGALL, Marc (Frankrike 1887-1985): "Nice Soleil Fleurs"- "Baie des Anges", färglitografisk affisch, signerad Marc Chagall 1962, ED 61.24 Mourlot imp Paris, 99x60,5 cm

Färgerna blekta

288289

2015-01-22