Marc Chagall Chagall Peintures

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

CHAGALL, Marc (1887-1985): Chagall Peintures 1947-1967 - Fondation Maeght, affisch färglitografi, signerad Chagall, 1967, tryckt av Mourlot, 85x56 cm

288290

2015-01-22