Vjeteslav Kliuchnikov oljemålning

Klubbat för:

6 600 SEK

Arviointi

4 000 SEK

Kuvaus

KLIUCHNIKOV, Vjeteslav (född 1956): Dimmigt sjölandskap, enligt uppgift signerad Vjeteslav Kliuchnikov, daterad 2008 á tergo, olja på duk, ca 55x100 cm

Kuntoraportti

288292

Päivämäärä:

2015-01-22