Vjeteslav Kliuchnikov oljemålning
Klubbat för:
6 600 SEK
Arviointi
4 000 SEK
Kuvaus
KLIUCHNIKOV, Vjeteslav (född 1956): Dimmigt sjölandskap, enligt uppgift signerad Vjeteslav Kliuchnikov, daterad 2008 á tergo, olja på duk, ca 55x100 cm
Kuntoraportti
288292
Päivämäärä:
2015-01-22