Soffbord Paul Cadovius

Soffbord Paul Cadovius
Soffbord Paul Cadovius
Soffbord Paul Cadovius
Soffbord Paul Cadovius
Soffbord Paul Cadovius
Soffbord Paul Cadovius
Soffbord Paul Cadovius
Soffbord Paul Cadovius
Soffbord Paul Cadovius
Soffbord Paul Cadovius

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PAUL CADOVIUS, soffbord, Cado, Danmark, palisander, rutfanerad skiva, höjd 50, 130x65 cm

Fuktskador, bruksslitage

288297

2015-01-22