Album med vykort och fotografier
2015-01-22
288306
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
VYKORT, FOTOGRAFIER, i 2 album, bl a stockholmsmotiv, 1900-talets början
Slitage