PG Thelander färgetsning

PG Thelander färgetsning
PG Thelander färgetsning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

THELANDER, Pär Gunnar (född 1936): Älskog, signerad PG Thelander, 3/26, färgetsning, ca 14x12 cm

288337

2015-01-22