Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FAT, porslin, Kina 1700-tal, dekor i famille rose av blomma med flugor, konturerat brätte, 40x30 cm
Ytslitage
288362
2015-01-24
Gör en kostnadsfri värdering här