Fat rokokoform Kina 1700-tal

Fat rokokoform Kina 1700-tal
Fat rokokoform Kina 1700-tal
Fat rokokoform Kina 1700-tal
Fat rokokoform Kina 1700-tal
Fat rokokoform Kina 1700-tal
Fat rokokoform Kina 1700-tal

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FAT, porslin, Kina 1700-tal, dekor i famille rose av blomma med flugor, konturerat brätte, 40x30 cm

Ytslitage

288362

2015-01-24