Kaffe teservis kina 1800-tal

Kaffe teservis kina 1800-tal
Kaffe teservis kina 1800-tal
Kaffe teservis kina 1800-tal
Kaffe teservis kina 1800-tal
Kaffe teservis kina 1800-tal
Kaffe teservis kina 1800-tal
Kaffe teservis kina 1800-tal
Kaffe teservis kina 1800-tal

Klubbat för:

2 200 SEK

3 000 SEK

KAFFESERVIS, 9 dlr., porslin, Kina 1800-tal, figural dekor, bestående av: 3 tekoppar med fat, 3 kaffekoppar med fat, tekanna, gräddkanna och mjölkkanna, 2 kaffefat och 3 tefat medföljer, 3 udda delar i samma stil medföljer

Slitage och smärre nagg och sprickor. Tre udda delar i samma stil medföljer.

288364

2015-01-24