Bing tågvagnar spår 1

Bing tågvagnar spår 1
Bing tågvagnar spår 1
Bing tågvagnar spår 1
Bing tågvagnar spår 1
Bing tågvagnar spår 1
Bing tågvagnar spår 1
Bing tågvagnar spår 1
Bing tågvagnar spår 1
Bing tågvagnar spår 1
Bing tågvagnar spår 1
Bing tågvagnar spår 1
Bing tågvagnar spår 1
Bing tågvagnar spår 1
Bing tågvagnar spår 1

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

GEBRÜDER BING TÅGVAGNAR, spår 1, 1920-tal, 4 st, bestående av restaurangvagn, sovvagn, bagagevagn samt salongsvagn, längd ca 48 cm vardera

Diverse skador, delar saknas,

288371

2015-02-28