Tågvagnar Bing spår 0
Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BING TÅGVAGNAR, spår 0, 1900-30-tal, 5 st, bestående av vagn med snöslunga, sovvagn nr 5133, bagagevagn (Amerikansk) märkt 425, öppengodsvagn, samt personvagn
Diverse skador, delar saknas, ett hjulpar ej original
288380
2015-02-28