Väggskåp 1800-tal

Väggskåp 1800-tal
Väggskåp 1800-tal
Väggskåp 1800-tal
Väggskåp 1800-tal
Väggskåp 1800-tal
Väggskåp 1800-tal
Väggskåp 1800-tal
Väggskåp 1800-tal
Väggskåp 1800-tal
Väggskåp 1800-tal
Väggskåp 1800-tal
Väggskåp 1800-tal

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VÄGGSKÅP, 1800-talets första hälft, allmoge, bemålad dekor, daterad 1842, höjd 91 cm, 67x28 cm, nyckel finns

Sannolikt senare bemålat.

288383

2015-01-23