Tågtillbehör spår 0 och 1

Tågtillbehör spår 0 och 1
Tågtillbehör spår 0 och 1
Tågtillbehör spår 0 och 1
Tågtillbehör spår 0 och 1
Tågtillbehör spår 0 och 1
Tågtillbehör spår 0 och 1
Tågtillbehör spår 0 och 1
Tågtillbehör spår 0 och 1
Tågtillbehör spår 0 och 1
Tågtillbehör spår 0 och 1
Tågtillbehör spår 0 och 1
Tågtillbehör spår 0 och 1

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TÅGTILLBEHÖR, spår 0 och 1, 1900-talets första hälft, bl.a Bing, Märklin, bestående av bl.a bagagekärra, väderkvarn, lokstall, 2 stationsbyggnader, förrådsbygdnad, övergång, 2 stoppbockar, lampor, 3 delad bro, mm

Diverse skador, delar saknas

288394

2015-02-28