Émile Breysse oljemålning

Émile Breysse oljemålning
Émile Breysse oljemålning
Émile Breysse oljemålning
Émile Breysse oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BREYSSE, Émile (Frankrike, 1880-1965): Landskap med hus, signerad Émile Breysse, olja på pannå, ca 47,5x36,5 cm

Färgbortfall i hörn

288411

2015-01-23