Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BREYSSE, Émile (Frankrike, 1880-1965): Landskap med hus, signerad Émile Breysse, olja på pannå, ca 47,5x36,5 cm
Färgbortfall i hörn
288411
2015-01-23
Gör en kostnadsfri värdering här