Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BOKHYLLA, 1900-talets första hälft, mahogny, fotavslut i form av lejontassar, höjd 127, 126x39 cm
Fuktfläckar på ovandel, torrsprickor, fanerskador, lagningar
288414
2015-01-23
Gör en kostnadsfri värdering här