Gustaf Fjaestad oljemålning
Klubbat för:
8 200 SEK
Utropspris
10 000 SEK
FJAESTAD, Gustaf (1868-1948) tillskriven: Vattenspegling i skymning, äkthetsintyg á tergo av Fritz Lindström, olja på duk, ca 52x74 cm
Med dedikation, smärre krackeleringar, smärre färgbortfall
288419
2015-01-23