Gustaf Fjaestad oljemålning

Gustaf Fjaestad oljemålning
Gustaf Fjaestad oljemålning
Gustaf Fjaestad oljemålning
Gustaf Fjaestad oljemålning
Gustaf Fjaestad oljemålning
Gustaf Fjaestad oljemålning

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

10 000 SEK

FJAESTAD, Gustaf (1868-1948) tillskriven: Vattenspegling i skymning, äkthetsintyg á tergo av Fritz Lindström, olja på duk, ca 52x74 cm

Med dedikation, smärre krackeleringar, smärre färgbortfall

288419

2015-01-23