Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
DAMSKRIVBORD / SNEDKLAFFSSEKRETÄR, 1900-talets mitt, rokokostil, fanerat i olika träslag med intarsia, mässingslist, höjd 95, 44,5x81 cm, nyckel finns
Fanerskador och sprickor
288426
2015-01-23
Gör en kostnadsfri värdering här