Snedklaffssekretär rokokostil

Snedklaffssekretär rokokostil
Snedklaffssekretär rokokostil
Snedklaffssekretär rokokostil
Snedklaffssekretär rokokostil
Snedklaffssekretär rokokostil
Snedklaffssekretär rokokostil
Snedklaffssekretär rokokostil
Snedklaffssekretär rokokostil
Snedklaffssekretär rokokostil
Snedklaffssekretär rokokostil
Snedklaffssekretär rokokostil
Snedklaffssekretär rokokostil

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

DAMSKRIVBORD / SNEDKLAFFSSEKRETÄR, 1900-talets mitt, rokokostil, fanerat i olika träslag med intarsia, mässingslist, höjd 95, 44,5x81 cm, nyckel finns

Fanerskador och sprickor

288426

2015-01-23