Karmstolar senempire

Karmstolar senempire
Karmstolar senempire
Karmstolar senempire
Karmstolar senempire
Karmstolar senempire
Karmstolar senempire
Karmstolar senempire
Karmstolar senempire
Karmstolar senempire
Karmstolar senempire
Karmstolar senempire
Karmstolar senempire

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARMSTOLAR, 1 par, 1800-talets andra hälft, senempire, mahgny, skulpterad ryggbricka, sitthöjd 47 cm

Dekordel saknas, sprickor och skador

288432

2015-01-23