Klubbat för:
3 800 SEK
5 000 SEK
TAMAYO, Rufino (1899-1991): Observador de Pájaros, färglitografi, 1950, signerad Tamayo 126/200, 32x49,5 cm
LITTERATUR: Pereda 31
288448
2015-01-23