Rufino Tamayo färglitografi

Rufino Tamayo färglitografi
Rufino Tamayo färglitografi

Klubbat för:

3 800 SEK

5 000 SEK

TAMAYO, Rufino (1899-1991): Observador de Pájaros, färglitografi, 1950, signerad Tamayo 126/200, 32x49,5 cm
LITTERATUR: Pereda 31

288448

2015-01-23