Champagneskålar

Champagneskålar
Champagneskålar
Champagneskålar
Champagneskålar

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

CHAMPAGNESKÅLAR, 12 st, 1910-tal, pantograferad dekor, höjd 13 cm

Någon ej noterad obetydlig nagg kan förekomma

288451

2015-01-23