Adolphe Mouron Cassandre affisch
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
CASSANDRE, Adolphe Mouron (1901-68): Affisch "L´Atlantique", signerad och daterad A M Cassandre 31 i trycket, tryckt omkring 1980 av Cassandre´s son, Henri Mouron, 96x63 cm
Fuktfläckar i nederkant
288457
2015-01-23