Miniatyrjordglob 1900-talets början

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MINIATYRJORDGLOB, 1900-talets början, svarvad fot med kompass, höjd ca 23 cm

Slitage, foten med färgbortfall

288463

2015-01-23