Sven Erik Jansson oljemålning

Sven Erik Jansson oljemålning
Sven Erik Jansson oljemålning
Sven Erik Jansson oljemålning
Sven Erik Jansson oljemålning

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JANSSON, Sven Erik (1900-tal): Skeppsbron, signerad och daterad Sven Erik Jansson -58, olja på pannå, ca 88x116 cm, oramad

Smärre färgbortfall i marginalerna, oramad

288469

2015-01-23