Byrå 1700-tal

Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal

Klubbat för:

10 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

BYRÅ, rokoko, fanérad i olika träslag bl a valnöt, brännförgyllda beslag, skiva i marmor, höjd 80, 116x50 cm

Renoverad och kompleterad, slitage och skador, senare skiva, nyckel saknas

288484

2015-01-23