Byrå 1700-tal
Klubbat för:
10 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
BYRÅ, rokoko, fanérad i olika träslag bl a valnöt, brännförgyllda beslag, skiva i marmor, höjd 80, 116x50 cm
Renoverad och kompleterad, slitage och skador, senare skiva, nyckel saknas
288484
2015-01-23