Vila efter flykten till Egypten oljemålning

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (venetiansk skola, 1700-tal): Vila under flykten till Egypten, olja på duk, 62x89 cm

Uppfodrad, lagningar

288502

2015-01-23