Stolar 1920-tal

Stolar 1920-tal
Stolar 1920-tal
Stolar 1920-tal
Stolar 1920-tal
Stolar 1920-tal
Stolar 1920-tal
Stolar 1920-tal
Stolar 1920-tal
Stolar 1920-tal
Stolar 1920-tal
Stolar 1920-tal
Stolar 1920-tal
Stolar 1920-tal
Stolar 1920-tal

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STOLAR, 1 par, 1920-tal, björk, fotavslut i form av lejontassar, skuren dekor av bl a ryggbricka med lejonmaskaron, stoppad sits, sitthöjd ca 46 cm

Bruksslitage, senare klädsel

288528

2015-01-24