Hörnskåp 1900-talets mitt

Hörnskåp 1900-talets mitt
Hörnskåp 1900-talets mitt
Hörnskåp 1900-talets mitt
Hörnskåp 1900-talets mitt
Hörnskåp 1900-talets mitt
Hörnskåp 1900-talets mitt
Hörnskåp 1900-talets mitt
Hörnskåp 1900-talets mitt
Hörnskåp 1900-talets mitt
Hörnskåp 1900-talets mitt

Klubbat för:

6 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HÖRNSKÅP, 1900-talets mitt, fanérat i mahogny, beslag i mässing, med satsbord, höjd 141, 90x54 cm

Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen, bruksslitage

288529

2015-01-24