Klubbat för:
6 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HÖRNSKÅP, 1900-talets mitt, fanérat i mahogny, beslag i mässing, med satsbord, höjd 141, 90x54 cm
Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen, bruksslitage
288529
2015-01-24
Gör en kostnadsfri värdering här