Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SERVERINGSSKÅL med lock, porslin, Kina, 18/1900-tal, polykrom dekor i underglasyrblått samt emaljfärger, insats i porslin, hänklar i metall, höjd ca 19 cm
Bruksslitage
288537
2015-01-24
Gör en kostnadsfri värdering här