Lennart Källström brons

Lennart Källström brons
Lennart Källström brons
Lennart Källström brons
Lennart Källström brons
Lennart Källström brons
Lennart Källström brons
Lennart Källström brons
Lennart Källström brons
Lennart Källström brons
Lennart Källström brons

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

KÄLLSTRÖM, Lennart (född 1920): Utan titel, signerad och daterad L Källström, gjutarmärkt Rosengren Limhamn, brons, höjd med sockel ca 37 cm

288538

2015-01-24